Wysoka jakość produktów, zaufani partnerzy - producenci krajowi i zagraniczni oraz miła, fachowa obsługa, to gwarancja pełnej satysfakcji każdego Klienta, któremu jesteśmy w stanie zapewnić wszystko, co jest potrzebne do budowy lub remontu wymarzonego domu, siedziby firmy, mieszkania.

Hurtownia CHATA, to firma rodzinna, działająca na polskim rynku od 1995 roku. Nastawieni na harmonijną współpracę i dobre doradztwo dla naszych Klientów, od ponad 20 lat dobieramy asortyment bazując na starannie dobranych markach.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną proponując w swojej bogatej ofercie m.in.: boazerie, siding, okna, parapety, drzwi, podłogi, ceramikę budowlaną, systemy dociepleń.

Gwarantujemy zakup towarów najwyższej jakości za rozsądną cenę, dostosowaną do Państwa finansowych możliwości.

Wiemy, że produkty, które Państwu proponujemy sprawdziły się na placu budowlanym setek obiektów, z czego jesteśmy dumni.
Zachęcamy do odwiedzin w naszych sklepach w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolkim i Sieradzu lub kontaktu telefonicznego. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą Państwu i odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Z przyjemnością jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy.